04.09.2021 FK Železný Brod - TJ Sokol Rovensko

08.09.2021 12:33

04.09.2021

FK Železný Brod - TJ Sokol Rovensko p/T 1:1 (1:1)

Brod ztratil dva body s Rovenskem

sestava FK :                                                        Tkacz

Habr    Kotlár M.  Rozkovec   Picek
Kysela    Kotlár T.    Makula Š.     Podzimek
Šimek     Štastný

Střídali: Holeček, Jelínek, Šefr a Čapek

Brod přivítal doma Rovensko a rozhodně byl favoritem zápasu. To potvrdil i úvod zápasu, kdy v 11.min. Štastný donutil chybovat hostujícího brankáře a Šimek následně tvrdou ranou otevřel skóre zápasu 1:0. Jenže Brod poté nehrál dobře. Ve 29.min. Sice byl blízko ke skórování Podzimek, ale gól přišel ve 43.min. na druhé straně. Bezkrevný výkon domácích potrestal hostující Šimek a hlavou vyrovnal na 1:1.
     Druhý poločas byl Brod lepším týmem a dostal hosty do velké defenzívy. V 54.min. měl tutovku Podzimek.. V 68.min. měl gól na hlavě Holeček. Ale obě šance zázračně zlikvidoval brankář Hýka. V 77.min. se nechal zbytečně vyloučit Habr, který nesmyslně fauloval veterána Mencla. Hostům ale zjevně docházel dech a Brod nadále tlačil, ale k další šanci se domácí již nedostali. V 85.min. Rozhodčí odpustil hostům červenou kartu za bezohledný zákrok střelce Šimka na brankáře Tkacze v ofsajdové pozici. Skóre se již nezměnilo a konečný výsledek je pro domácí zklamáním a zbytečnou ztrátou.

Rozhodčí – Všetečka
ŽK: 2:3