01.05.2019 - Propozice a harmonogram turnaje mladších přípravek - O pohár města Železný Brod 2019

01.05.2019 10:12

FK ŽELEZNÝ BROD z.s.

pořádá turnaj mladších přípravek

“ O pohár města Železný Brod 2019 “

Termín: středa 1.5.2019  začátek 9,00hod. - vyhlášení turnaje cca v 16,20hod.

Soubor ke stažení: Propozice turnaje ml. přípravek - O pohár města Železný Brod 2019.pdf


Přihlášené týmy:

Skupina A                                         Skupina B

FK Železný Brod oranžoví                   FK Železný Brod modří

FK Přepeře                                        TJ Červený Kostelec

FK Ústí nad Labem                            Slovan Liberec 2011

FK Jablonec bílá                                FK Jablonec zelená

FK Turnov                                          SK Semily

SK Jičín                                             FK Krásná Studánka - dívky

SK VTJ Rapid Liberec                        TJ Velké Hamry

 

Harmonogram turnaje

 9,15  - nástup všech týmů

 9,30 -  č.1:      Přepeře – Rapid LBC

            č.2:       FK Ústí – SK Jičín

            č.3:       FK JBC bílá – Turnov

 9,45 -  č.1:      Červený Kostelec – Velké Hamry 

            č.2:       Slovan LBC – Krásná Studánka

            č.3:       FK JBC zelená – Semily  

10,00 - č.1:      Železný Brod oranž – Přepeře      

             č.2:      Rapid LBC – FK Ústí 

             č.3:      Jičín – FK JBC bílá 

10,15 - č.1:      Železný Brod modří – Červený Kostelec        

             č.2:      Velké Hamry – Slovan LBC

             č.3:      Krásná Studánka - FK JBC zelená

10,30 - č.1:      FK Ústí – Železný Brod oranž     

             č.2:      FK JBC bílá – Rapid LBC

             č.3:      Turnov – Jičín

10,45 - č.1:      Slovan LBC – Železný Brod modří      

             č.2:      FK JBC zelená – Velké Hamry

             č.3:      Semily – Krásná Studánka

11,00 - č.1:      Železný Brod oranž – FK JBC bílá                  

             č.2:      Rapid LBC – Turnov

             č.3:      Přepeře – FK Ústí

11,15 - č.1:      Železný Brod modří - FK JBC zelená

             č.2:      Velké Hamry – Semily

             č.3:      Červený Kostelec – Slovan LBC

11,30 -  č.1:      Turnov – Železný Brod oranž               

             č.2:       FK JBC bílá – Přepeře

             č.3:       Jičín – Rapid LBC

11,45 - č.1:       Semily – Železný Brod modří      

             č.2:       FK JBC zelená – Červený Kostelec

             č.3:       Krásná Studánka – Velké Hamry

12,00 - 12,50   polední pauza

12,50 -  č.1:      Železný Brod oranž - Jičín 

             č.2:       Přepeře - Turnov

             č.3:       FK Ústí – FK JBC bílá

13,05  - č.1:      Železný Brod modří – Krásná Studánka      

             č.2:       Červený Kostelec - Semily

             č.3:       Slovan LBC – FK JBC zelená

13,20 -  č.1:      Rapid LBC – Železný Brod oranž  

             č.2:       Turnov – FK Ústí

             č.3:       Jičín – Přepeře

13,35 - č.1:       Velké Hamry – Železný Brod modří       

             č.2:       Semily – Slovan LBC

             č.3:       Krásná Studánka – Červený Kostelec

14,00 -  č.1:       A1 – B4             

             č.2:        A2 – B3

             č.3:        A3 – B2

14,15  - č.1:       A4 – B1    

             č.2:        A5 – B7

             č.3:        A6 – B6

14,30 -  č.1:       B3 – A1  

             č.2:        B2 – A2

             č.3:        A7 – B5

14,45 - č.1:        B1 – A3      

             č.2:        B4 – A4

             č.3:        B6 – A5

15,00 -  č.1:       B2 – A1             

             č.2:        B5 – A6

             č.3:        B7 – A7

15,15  - č.1:       A2 – B1    

             č.2:        A3 – B4

             č.3:        A4 – B3

15,30 -  č.1:       A5 – B5  

             č.2:        A6 – B7

             č.3:        A7 – B6

15,45 - č.1:        A2 – B4      

             č.2:        A3 – B3

             č.3:        A4 – B2

16,00 -  č.1:       A1 – B1