01.06.2019 Dětský den v Železném Brodě

30.05.2019 09:32

FK ŽELEZNÝ BROD z.s.

Dětský den v Železném Brodě

Dětský den v Železném Brodě proběhne ve velkém stylu. Vše o nabitém programu naleznete v tomto příspěvku, mj. nás čeká kouzelnická show, diskotéka a samozřejmě autogramiáda Veroniky Vítkové. Výtěžek ze slosovatelné tomboly poputuje na dobročinný účel. Se svými ratolestmi se tedy nejen pobavíte, ale zároveň i pomůžete tam, kde je to opravdu potřeba. Těšíme se na vás v sobotu 1. června 2019 na fotbalovém stadionu v Železném Brodě.

Kdy a kde?
V sobotu 1.6.2019 od 13.00 do 18.00 na fotbalovém stadionu v Železném Brodě.

Program:

13.00 – 15.30 taneční animace mladých tanečnic Emilky a Sáry
15.30 – 16.15 kouzelnická show kouzelníka Navara
16.30 slosování tomboly o 10 hlavních cen a následné předání šeku v hodnotě dobrovolného vstupného z rukou Veroniky Vítkové slečně Štěpánce Komadové, která trpí vadou řeči k pořízení kompenzačních pomůcek
16.45 – 18.00 dětská diskotéka

Po celý den k dispozici skákací hrad.
Během dne autogramiáda Veroniky Vítkové, jedné z našich nejlepších biatlonistek.
Prezentace spolků a oddílů, která bude probíhat na rozmístěných stanovištích podél běžecké dráhy. Úkoly pro Vás budou mít připravené: fotbalisté, horolezci,
rybáři, skauty, hasiči, tenisté, členové Sokola, SVČ Mozaika, Český červený kříž, RC Andílek a další.
Dětským dnem vás budou provázet slovem i skvělou muzikou dva výborní moderátoři DJ Kubeshe a DJ Petrajce MC.
Po celý den zajištěno občerstvení i s neodolatelnou vynikající zmrzlinou od Vepřeků.

VSTUPNÉ : DOBROVOLNÉ (vybrané vstupné bude věnováno Štěpánce Komadové, která trpí vývojovou dysfázií, vadou řeči)