FK Železný Brod - Tatran Bílý Kostel 7:0 (4:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Aubrecht (46.min. Kotlár T.)    Šilhán   Novotný   Král

Picek   Vanc    Makula K.   Maryško (65.min. Kysela)   Hloušek

Svoboda (74.min. Šefr)

V předposledním zápase základní části krajského přeboru hostil Brod soupeře, u kterého na podzim zbytečně prohrál. Tentokrát to bylo jednoznačné a Brod potvrdil roli favorita. Od začátku byli domácí jednoznačně lepší. První gól přišel již v 8.min., když se v závaru před hostující brankou prosadil  Novotný 1:0. Na další gól se chvíli čekalo. V 25.min. Makula  prostrčil míč středem hřiště na Svobodu, který obešel brankáře a do prázdné branky  zvýšil na 2:0. Ve 32.min. přišla naprosto totožná situace se střelcem Pickem 3:0. V 36.min. se přesně trefil z 22 metrů Maryško a bylo to 4:0. V závěru prvního poločasu domácí překombinovali několik dalších šancí.

Ve druhém poločase se hrál za rozhodnutého stavu trochu volnější fotbal. Brod měl několik dalších šancí, ale prosadil se až v 61.min., kdy Svoboda před prázdnou brankou vybídl ke skórování Hlouška 5:0. Bránění Brodu v druhém poločase bylo dost často velmi lehkovážné a tak i hosté měli asi čtyři šance ke skórování. Gólů se diváci dočkali až v samém závěru, když se v 88.min. prosadil Kotlár 6:0 a v 90.min. Hloušek, který uzavřel na konečných 7:0. Brod zvládl roli favorita naprosto přesvědčivě.