05.06.2016 FK ŽBS Železný Brod B - Horní Branná

08.06.2016 10:52

05.06.2016

FK ŽBS Železný Brod B - Horní Branná  3:3 (1:3)

B muži remizovali

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Kotlár   Burkoň   Musílek (66. Kuhn)

Krčmárik   Mařík

Javůrek   Picek   Drobný   Salaba (58. Podstavek)

Kysela

Rezerva počtvrté v řadě bodovala, ale již před zápasem bylo jasné, že se již nemůže zachránit. Zápas se hrál po odpolední bouři, která se Brodem přehnala. Ale hřiště bylo v perfektním stavu a hrál se útočný fotbal. Hosté vedli hned ve 2. min., kdy skórovali z penalty. Ve 27.min. byl zápas na deset minut přerušen díky další dešťové sprše. Prakticky hned po přerušení vyrovnal hlavou Javůrek po standartní situaci. Vzápětí neuhlídali domácí roh a Branná znovu rychle vedla. Hosté do poločasu přidali třetí gól a vypadalo to, že favorit splní svoji povinnost. Ve druhém poločase ale domácí přidali na tempu a byli odměněni. V 81.min. snížil z penalty Drobný. A o minutu později zařídil konečnou remízu Javůrek.

Branky: 28. a 82. Javůrek, 81. Drobný z pen.

Rozhodčí: Klimt - Nagy, Mikula. ŽK: 1:2.

Diváků: 68.