05.09.2020 FK Železný Brod - Jiskra Višňová

09.09.2020 11:28

05.09.2020

FK Železný Brod - Jiskra Višňová 1:3 (0:1)

Brod opět prohrál

sestava FK :                                                        Tkacz

Rozkovec    Kotlár    M. Šilhán (33.min. Plhal)    Hyška

Šefr   Kotlár T.   Musílek   Novotný   Picek

Kysela

Zápas začal s malým zpožděním, protože přesně v době výkopu Brodem prošel pěkný špláchanec. Domácí nastoupili opět ve zdecimované sestavě, ale v úvodu zápasu byl ke vstřelení gólu blíže domácí. V 18.min. měl jasnou tutovku Kysela, ale bohužel trefil ležícího brankáře. Ve 23.min. se nechal na velkém vápně přetlačit M. Kotlár a hostující Mazánek po otočce s míčem neuvěřitelně vymetl pavouky v brodské brance 0:1. Domácí pak přežili dvě šance hostí. Ve 44.min. měl jasnou šanci střídající Plhal, ale trestuhodně ji zazdil.
     Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný zápas, dlouho bez šancí. V 67.min. se ale prosadil Kysela a vyrovnal na 1:1. V té době byl Brod lepším týmem, ale přišla rychlá sprcha. V 71.min. měli hosté 20m od velkého vápna přímý kop, který poslali dlouhým nákopem do brodského vápna. Tam se hlavou prosadil hostující urostlý Michálek a Višňová opět vedla 1:2. Poté Brod tlačil a měl spoustu rohů a standardních situací. Jenže provedení těchto situací hodně vázlo a bochánky do vápna nemohly najít uplatnění. V nastavení se ještě prosadil opět Mazánek a zvýšil na konečných 1:3. Bohužel Brod tak potřetí v soutěži prohrál, přestože to byl hratelný zápas.

Rozhodčí:  Hnětynka,    ŽK: 2:3,      97 diváků