08.05.2019 - Propozice a harmonogram turnaje starších přípravek - O skleněný míč 2019

08.05.2019 16:06

FK ŽELEZNÝ BROD z.s.

pořádá 8.5.2019 turnaj starších přípravek

43.ročník turnaje

“ O skleněný míč 2019 “

Termín: středa 8.5.2019  začátek 9,15hod. - vyhlášení turnaje cca v 16,20hod.
Soubor ke stažení: Turnaj starších přípravek - o Skleněný míč 2019.pdf


Přihlášené týmy:

Skupina A                             Skupina B

FK Železný Brod oranžoví       FK Železný Brod modří

SK Zásada                            TJ Červený Kostelec

TJ Sokol Libuň                       SK Jičín 2009

FK Železný Brod 2010            Jiskra Hořice

FK Turnov                              SK Semily

SK Jičín                                 FK Krásná Studánka - dívky

Slovan Hrádek nad Nisou         FC Zličín

 

Harmonogram turnaje

 9,15  - nástup všech týmů

 9,30  - č.1:   Zásada – Hrádek

             č.2:   Libuň – SK Jičín

             č.3:   Železný Brod 2010 – Turnov

 9,45 -  č.1:   Červený Kostelec – Zličín 

             č.2:   Jičín 2009 – Krásná Studánka

             č.3:   Hořice – Semily  

10,00 - č.1:   Železný Brod oranž – Zásada       

             č.2:   Hrádek – Libuň   

             č.3:   Jičín – Železný Brod 2010   

10,15 - č.1:   Železný Brod modří – Červený Kostelec        

             č.2:   Zličín – Jičín 2009  

             č.3:   Krásná Studánka - Hořice

10,30 - č.1:   Libuň – Železný Brod oranž        

             č.2:   Železný Brod 2010 – Hrádek

             č.3:    Turnov – Jičín

10,45 - č.1:   Jičín 2009  – Železný Brod modří        

             č.2:   Hořice – Zličín

             č.3:   Semily – Krásná Studánka

11,00 - č.1:   Železný Brod oranž – Železný Brod 2010               

             č.2:   Hrádek – Turnov

             č.3:   Zásada  – Libuň

11,15 - č.1:   Železný Brod modří - Hořice  

             č.2:   Zličín – Semily

             č.3:   Červený Kostelec – Jičín 2009  

11,30 - č.1:   Turnov – Železný Brod oranž               

             č.2:   Železný Brod 2010 – Zásada  

             č.3:   Jičín – Hrádek

11,45 - č.1:   Semily – Železný Brod modří      

             č.2:   Hořice – Červený Kostelec

             č.3:   Krásná Studánka – Zličín

12,00 - 12,50     polední pauza

12,50 -  č.1:  Železný Brod oranž - Jičín 

             č.2:   Zásada  - Turnov

             č.3:   Libuň – Železný Brod 2010

13,05  - č.1:  Železný Brod modří – Krásná Studánka      

             č.2:   Červený Kostelec - Semily

             č.3:   Jičín 2009 – Hořice

13,20 -  č.1:  Hrádek – Železný Brod oranž  

             č.2:   Turnov – Libuň

             č.3:   Jičín – Zásada

13,35 - č.1:   Zličín – Železný Brod modří          

             č.2:   Semily – Jičín 2009

             č.3:   Krásná Studánka – Červený Kostelec

14,00 -  č.1:   A1 – B4             

             č.2:    A2 – B3

             č.3:    A3 – B2

14,15  - č.1:   A4 – B1    

             č.2:    A5 – B7

             č.3:    A6 – B6

14,30 -  č.1:   B3 – A1  

             č.2:    B2 – A2

             č.3:    A7 – B5

14,45 - č.1:    B1 – A3      

             č.2:    B4 – A4

             č.3:    B6 – A5

15,00 -  č.1:   B2 – A1             

             č.2:    B5 – A6

             č.3:    B7 – A7

15,15  - č.1:   A2 – B1    

             č.2:     A3 – B4

             č.3:     A4 – B3

15,30 -  č.1:    A5 – B5  

             č.2:     A6 – B7

             č.3:     A7 – B6

15,45 - č.1:     A2 – B4      

             č.2:     A3 – B3

             č.3:     A4 – B2

16,00 -  č.1:    A1 – B1