10.10.2015 Doksy - FK ŽBS Železný Brod

12.10.2015 09:55

10.10.2015

Doksy - FK ŽBS Železný Brod   0:0 (0:0)

Brod přivezl bod

Šilhán   Berka (46.min.Kovář)   Maryško   Kordík

Kraus     Kotlár

Močkovský (66.min. Picek)   Šimek    Holeček

Frolík (88.min. Šefr)

Brod po nezdaru v minulém kole jel do Doks s cílem bodovat a to přestože se mu na půdě tohoto soupeře dlouhodobě moc nedaří. Zápas byl pro diváky dramatický. Již v 8.min. sudí Kovářová neodpískala jasnou penaltu na Holečka. První šanci zápasu měl Frolík. Domácí se rovněž brzy dostali do šance a to po chybě brodské obrany, ale naštěstí domácí střelec vysoko přestřelil. Poté si Brod nevěděl dvakrát rady s rychlostí domácích hráčů. Jednou z toho byla tyč a obrovský závar před brankou Brodu. Podruhé domácí hráč vyprášil rukavice brankáře Kopala. Brod přežil a dramatické situace se přenesly opět na druhou polovinu hřiště. Frolík znovu běžel sám na branku Doks, ale znovu střelecky selhal. Dobrou pozici měl Kotlár, ale branku těsně minul. I domácí měli opět slibné pozice, ale naštěstí dva úniky přes levou stranu brodské obrany špatně vyřešili. A tak měl tutovku opět Brod, když Frolík dostal míč na hranici penalty, ale střelecký um znovu nepředvedl. A tak se šlo do kabin bez gólů.

Druhý poločas navázal na ten první. Šancí trochu ubylo, ale i přesto jich bylo dost na to aby nějaký gól padl. Brod měl velkou šanci, ale Kovář řešil velmi nadějnou situaci ukvapenou střelou do nebes. Doksy měli dvě tutovky, když domácí hráči postupovali sami na brankáře Kopala. Ten byl ale výtečný a nedovolil soupeři skórovat. Pak měl tutovku opět Frolík, ale ani na počtvrté svou příležitost promarnil. A když závěrečnou šanci nedali ani domácí, diváci se gólu v rušném zápase nedočkali.

Rozhodčí: Kovářová ŽK: 5:5  diváků: 120