dorost FK Nový Bor - FK ŽBS Železný Brod   3:3 (2:2)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Kostlán  Krejčí   Musílek  Plachý

Salaba   Drobný   Kuchynka (70.min. Dupač)  Matoušek

Šefr M (89.min. Hejduk)   Kotlár M.

Brodský dorost po jasné prohře minulý týden tentokrát podal velmi dobrý výkon, ale získaný bod by byl před zápasem milý. Hrál se vyrovnaný zápas za vytrvalého deště na velmi těžkém terénu. Na tutové šance byl Brod jasně lepší. Hned první tutovku spálil Plachý po chytře rozehrané standardní situaci. Pak do prázdné branky nedal tutovku Salaba. Brod se ujal vedení ve 20.min., kdy se prosadil Kotlár. Nový Bor měl šanci vyrovnat, ale hlavička z malého vápna letěla nad brodskou branku. Kotlár se ve 33.min. po pěkné přihrávce Matouška prosadil i podruhé a vypadalo to velmi nadějně. Ve 40.min. zazdil tutovku Šefr. Brod tak místo jasného vedení v závěru poločasu po dvou dětských chybách nechal soupeře vyrovnat a tak zhatil celé své předchozí úsilí.

V druhém poločase se Brod opět vzpamatoval a byl opět nebezpečnějším. V 50.min. nedokázal v závaru před borskou brankou dopravit míč do sítě Krejčí. Brod se ujal zaslouženého vedení cca v 65.min., kdy se po krásné přihrávce Kotlára trefil Šefr. Bohužel o těžce získané vedení Brod přišel v 80.min., kdy Kostlán nesmyslně a nešikovně fauloval ve velkém vápně v místě, kde to naprosto nic neřešilo. Domácí z nařízené penalty vyrovnali na 3:3. V 83.min. měl tutovku Salaba, ale šanci totálně zazdil. Domácí poté vstřelili branku, ale pro ofsajd nebyl gól správně uznán. Zápas tedy skončil remízou, která bohužel je pro Brod vzhledem k šancím ztrátou dvou bodů.