Arsenal Česká Lípa - ŽBS Železný Brod   1:1 (0:0)

sestava FK ŽBS :                                                   Kopal

Aubrecht   Šilhán (28.min. Kysela)  Berka Kotlár M.

Grebeníček ml.   Maryško   Kotlár T.  Picek

Holeček    Šimek

Brod byl v prvním poločase lepším týmem. Hned v úvodu po centru Picka pálil vedle Holeček. Na opačné straně hřiště kontroval hlavičkou Gabriel, ale neprosadil se posléze ani Vodrážka, jenž nevyužil chybu brodských hráčů v rozehrávce. V 11.min. byl na hraně velkého vápna faulován Picek. Rozhodčí Šmíd rozhodl, že se stal ještě před hranicí šestnáctky a následný přímý kop Maryško dobře netrefil. V 29. min. se zrodily dvě rychlé akce na obou stranách. Za domácí byl nepřesný Valta a za Brod Maryško. Šanci měl poté Holeček, který ale lobem přehodil jak gólmana tak i domácí branku.  V samotném závěru prvního poločasu se v obrovské šanci ocitl střídající Kysela, jehož pozdrav vyrazil Chadraba na roh. A tak poločas skončil bez branek, za což domácí byli určitě rádi.

Po změně stran se rodily šance na obou stranách. Nejprve domácí Vodrážka uháněl sám na Kopala, ale síť za jeho zády nerozvlnil. Následně se do samostatného úniku dostal Holeček, ale vedl si podobně jako Vodrážka. V 56. minutě se už ale Tomáš Holeček prosadil, když v pokutovém území dorazil balón za brankovou čáru 0:1. Bohužel o minutu přišel zářez od rozhodčího Šmída, který vykouzlil penaltu pro Českou Lípu. Maryško čistě obral o míč domácího Buriana, který se snažil o kličku. Teatrální pád domácího hráče skončil verdiktem, který je výsměchem fotbalu. Nařízenou penaltu bez problémů proměnil Vodrážka a vyrovnal na 1:1. Maryško poté vyslal jedovku, ale českolipský Chadraba nadvakrát zneškodnil. V 63. minutě měl možnost domácí Burian, jenž z malého vápna trefil Kopala. Burian byl nejnebezpečnějším hráčem České Lípy a v 75.min. se opět blýskl po jeho nájezdu brankář Kopal. V 82.min. byl po druhé ŽK vyloučen domácí Mígl. Brod poté přišpendlil Lípu ke své brance. Jenže brejk přišel na druhé straně a opět to byl Burian. Ale i tentokrát Kopal nad Burianem vyzrál. V 92.min. přišel jasný faul v českolipském pokutovém území na brodského T. Kotlára, ale rozhodčí penaltu ve prospěch Brodu písknout nechtěl. A tak Brod v České Lípě díky rozhodčímu ztratil dva body.