FK ŽBS Železný Brod - SK Bílý Potok o.s.   5:0 (3:0)

Starší Žáci Brodu zakončili podzimní část výhrou

sestava FK ŽBS :                                              Stróžewski

Mráz

Trakal    Kuchynka (K)    Hanšpach

Esselbach  Kostlán

Střídali :  Preisler, Němec, Musílek F., Hyška

Poprvé nám na podzim nepřálo počasí, celý zápas jsme odehráli za vytrvalého deště. Kluci si s počasím i se soupeřem v první polovině zápasu poradili na výtečnou. Hned od začátku se Brod snažil útočnou hrou a presingem znepříjemnit soupeřovi hru. První šance Kostlána ještě gólem neskončila, ale hned další útok Kostlána skončil v brance soupeře. Za pět minut po pěkné kolmici Kluckého se Kostlán dostal do další příležitosti a svoji šanci využil a skóre bylo 2:0. Po vystřídání útočné řady se Filip Musílek dokázal prosadit a posunul skóre na 3:0. Po pěkné akci soupeře se  povedl krásný zákrok našeho gólmana, který střelu vytáhl na břevno. Do šaten se šlo za příznivého stavu pro nás, ale Bílý Potok nás dalších 10 minut druhé poloviny do ničeho nepustil . Stróžewski musel ještě třikrát předvést,  že patří k opoře týmu a udržel čisté konto. Další šance Kostlána skončila na pravé tyči a i jeho dorážka dopadla stejně. Kostlán se po pěkných pasech dokázal ještě dvakrát prosadit a zvýšit na koněčných 5:0. Až dokonce zápasu jsme bojovali a snažili zvýšit vedení, ale bohužel se nám už nepovedlo žádnou dobrou příležitost proměnit. S koncem podzimní části se našim hráčům povedlo ukázat, že se hodně zlepšili a umějí bojovat a prát se o vítězství. Moc jim děkuji za předvedený výkon.