sestava FK :                                                        Tkacz

Rozkovec    Kotlár    M. Šilhán    Hyška  (83.min. Plhal)

Kysela    Kotlár T.    Makula Š.    Novotný    Picek

Šimek   (24.min. Šefr)

Hned v zahajovacím zápase nového ročníku krajského přeboru čekal na brodský tým jeden z největších favoritů soutěže. Pro několik hráčů to byl jistě i pikantní souboj. V létě do Turnova odešla dlouholetá brankářská opora Brodu Láďa Kopal. Opačným směrem přišli dva sedmnáctiletí dorostenci Rozkovec a Plhal. Za Turnov hráli i dva hráči, kteří v Brodě nedávno působili a to Petr Havel a Petr Svoboda. Oba patřili v tomto zápase k nejlepším na hřišti. Domácí tým se v současné době potýká s nebývalým počtem zraněných a sestavu doslova lepil. Nicméně Brod favoritu vzdoroval se ctí. Prvních deset minut bylo vyrovnaných. Poté Turnov začal tlačit a do první velké šance se dostal v 22.min., kdy prostředkem obrany se hosté dostali před brankáře Tkacze, který předvedl pěkný zákrok. Ve 25.min. vypadala situace na Makulu jako penaltová, ale pískal se faul proti Brodu. Hosté v létě sehnali střelce z Chrastavy Beneše, který svou pověst potvrdil 32.min. Beneš potvrdil skvělý výběr místa a z nenápadné akce se prosadil před brankou Brodu 0:1. Vyrovnat mohl po přihrávce Novotného Šefr, ale špatně si míč zpracoval a dostal se blízko k brankáři Kopalovi, který potvrdil své kvality. Hosté měli jednu příležitost zvýšit, ale do poločasu se skóre již nezměnilo.
     Druhý poločas se prvních dvacet minut Brod snažil o vyrovnání a měl na to i slušné příležitosti. Ve slibné pozici byl Picek. Šefr vystihl kličku brankáře Kopala a poté domácí byli blízko k vyrovnání. Následně se do vápna protlačil Kysela, ale bohužel úplně volného Picka před prázdnou brankou neviděl. Od 65.min. Turnov začal opět zlobit a hlavní roli v tom měli zmínění Svoboda a P. Havel. Havel geniálním dloubákem otřel míč o tyč. Svoboda se pěkně uvolnil, ale přestřelil. V 78.min. se opět prosadil Beneš a téměř z ničeho vykouzlil z malého vápna druhý gól. V závěru měl Turnov tutovku, ale ta skončila na tyči domácí branky. Brod nedal hostům výhru zadarmo, ale favorit vyhrál zaslouženě.

Rozhodčí: Mizera    ŽK: 1:1    170 diváků