Horní Branná - FK ŽBS Železný Brod B 6:1 (3:0)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Plachý    Škaloud    Mařík    Makula

Podstavek    Kameník    Šefr M.    Kysela

Šefr K.    Strnad (35. Drobný)

Utkání se neslo v duchu jasné převahy domácího týmu. Hostující tým si tentokrát odvezl pořádnou nadílku. Hrálo se o důležité body a hlavně o udržení v soutěži. Už za deset minut schytala brodská jedenáctka tři góly. Po poločasové bouřce v kabině se na chvíli výkony vyrovnaly. Ale příliš dlouho to hostujícímu týmu nevydrželo. Podařilo se mu sice vstřelit gól, ale na další už se nezmohl.

„Některým našim hráčům jako by bylo jedno, o co se hraje. Nenechali na hřišti srdíčko. A to je při fotbale určitě znát. My jsme chtěli dát šanci dorostencům, chtěli jsme, aby si vyzkoušeli trochu jiný fotbal, než hrají ve své soutěži," okomentoval výkon brodského béčka hrající asistent trenéra Roman Škaloud. Někteří hráči ovšem svými výkony a fotbalovou kvalitou potvrdili, že na krajskou soutěž prozatím kvalitou nemají. Brod se po tomto zápase usadil na třináctém, předposledním místě tabulky s třiadvaceti body.

Branky: Paulů J. 2, Jón 2, Paulů D., Strmeň - Kameník. Rozhodčí: Rympler. ŽK: 1 : 0. Diváků: 50. Sestava