FK ŽBS Železný Brod B - Sokol Držkov  5:4 (2:2)

sestava FK ŽBS B :                                                 Ducháček

Makula  Kovář  Krejčí (79.min. Mařík) Kotlár M.

Grebeníček ml.  Picek (64.min. Šefr K.)   Maryško  Podstavek

Kysela (58.min. Šefr M.) Holeček

Brod hrál v posílené sestavě a od úvodu si vytvářel šance. Krejčí ale ve vyložené šanci přestřelil. Picek v samostatném nájezdu trefil brankáře hostí Zelenku. Ani Holeček nedokázal výborného Zelenku v tutovce přehodit. A tak udeřilo na druhé straně, když se trefil v 18.min. Ševčík. Brod si sice vytvářel šance, ale ty zahazoval. V 27.min. si na hostujícího brankáře nepřišel ani Podstavek, který neproměnil penaltu. A tak opět udeřilo na druhé straně, když pěkný fotbalový moment předvedl Vágner, který chytře přehodil Ducháčka. V 36.min. snížil Grebeníček. V 42.min. se konečně prosadil Holeček, který byl na konci pěkné akce a vyrovnal na poločasových 2:2.

Ve druhém poločase Brod pokračoval ve spalování šancí, ale rovněž také občas trefil zařízení. V 61.min. Holeček a 68.min. Maryško otočili na 4:2 pro Brod. Hosté se ale nevzdali a v 87.min. snížil Vrabec. To už na hřišti nebyl Šefr M., který se dokázal za třináct minut vykartovat a byl v 71.min. vyloučen. Brod se dostal po snížení na 4:3 pod tlak, ale z brejku dokázal Šefr K. v 89.min. zvýšit na 5:3. Přesto Brod neměl klid až do konce zápasu, protože v 90.min. Machačka opět snížil. Nakonec Brod jednogólovou výhru s velkým vypětím sil uhájil.

Rozhodčí Dytrt   ŽK: 2:2  ČK: 1:0  (71.min. Šefr Marek)   Diváků: 68