31.08.2014 FK ŽBS Železný Brod B - Velké Hamry B

01.09.2014 18:51

31.8.2014

FK ŽBS Železný Brod B - Velké Hamry B   3:1 (2:0)

Rezerva porazila rezervu Hamrů

sestava FK ŽBS B :                                                 Šverma

Makula   Havrda   Kovář   Mařík

Pala   Havlíček   Maryško   Podstavek   (69.min. Škaloud)

Linka (81.min. Kurfiřt)   Šefr (19.min. Holeček)

Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byl jasně lepší Brod. Střelecky se prosadil v 15.min. Linka, když by na konci pěkné akce Havrda-Maryško-Šefr.  Druhý gól padl ve 40.min. když samostatný nájezd proměnil Podstavek. Brod několik dalších tutovek nedal, což opět poznamenalo další průběh zápasu. Hamry v prvním poločase měli pouze jednu šanci, ale Šverma v domácí brance se obejít nenechal.

Druhý poločas se hrál převážně na polovině domácích. Hosté přidali a snažili se s průběhem zápasu něco udělat. Brod mohl pojistit svůj náskok, ale Linka to odmítl. V 71.min. měli hosté výhodu přímého kopu a následně sehraný signál skončil brankou Davida Průchy. Poslední minuty zápasu se nesly ve znamení tlaku hostů a domácích brejků. Brodské brejky většinou končily šancí, ale domácí je trestuhodně zahazovali. V 81.min. po přihrávce Havrdy byl před hostující brankou osamocen Linka, ale místo zakončení si natáhl  sval a skončil v bolestech. Svou tutovku na vyrovnání si vypracovali i hosté, ale jejich střelec totálně v 87.min. selhal. A tak pojistka přišla v poslední minutě, kdy Maryško nejprve trefil tyč, ale svou střelu následně dorazil do prázdné branky.  Diváci tentokrát viděli velmi zajímavé a dramatické utkání, které se líbilo.

Rozhodčí: Urbánek                         ŽK: 0:1           Diváci: 57

Dohrávka 27.8.2014 :   Zásada - FK ŽBS Železný Brod   0:3 (0:2)