FK ŽBS ŽELEZNÝ BROD – JISKRA VIŠŇOVÁ     2:0 (1:0)

Hartl   Král  Šimek  Kameník

Havrda ( 78.min. Makula)   Kuhn (65.min. Javůrek)

Branky:  2x Kameník

Rozhodčí: Mařatka       ŽK: 2:2             Diváků: 80

Po třech porážkách v řadě se brodský tým začal propadat v tabulce směrem k sestupovým příčkám. Proto bylo nutné naplno bodovat. To se v zápase podprůměrné úrovně povedlo. Nutno dodat, že Višňová byla velmi slabá . Zápas začal asi desetiminutovým zpožděním zaviněného hosty z Višňové. Brod byl hned od počátku jasně lepší, ale útočná fáze to není v současné době silná stránka brodského týmu. Proto defenzivní hra Višňové dlouho stačila na chaotické brodské dobývání branky hostí. Zasloužené vedení přišlo v 28.min. po centru Havrdy, když se hlavou trefil Kameník. Hosté, kteří byli v útoku prakticky neškodní, mohli vyrovnat po rohovém kopu v 36.min., kdy nastřelili břevno brodské branky. Na druhé straně měl tutovku na zvýšení Šimek, který místo střely z první ještě udělal kličku a následně byl už zablokován. I ve druhém poločase pokračoval nudný fotbal, kdy se o hru snažil pouze domácí celek. Ale šikovnost při útočení dokázal předvést pouze Kameník, který v 63.min. po samostatné akci střelou k tyči zvýšil na 2:0. A to je z druhého poločasu vše co stojí za zmínění, protože zápas se prakticky dohrál ve stylu, že Brod se spokojil s vedením a Višňová ta byla ráda za přijatelný výsledek.