Květnové mládežnické fotbalové turnaje 2019

14.05.2019 10:12

FK ŽELEZNÝ BROD z.s.

Květnové mládežnické fotbalové turnaje 2019

Fotbalový klub FK Železný Brod, z.s. uspořádal ve sváteční středy dva fotbalové turnaje pro nejmenší věkové kategorie za účasti velmi kvalitních týmů.

Ve středu 1.5.2019 se na fotbalovém hřišti uskutečnil turnaj mladších přípravek (nar. 2010 a mladší) „ O pohár Města Železný Brod“. Turnaje se zúčastnilo celkem 14 týmů, za které nastoupilo 124 hráčů a hráček. Turnaj byl rozlosován do dvou sedmičlenných skupin, kde týmy hrály systémem každý s každým. Následně první čtyři týmy ze skupin postoupily do finálové skupiny a ostatní týmy poté hrály ve skupině o 9.až 14.místo. Další zápasy poté přinesly toto pořadí turnaje:

1. FK Přepeře
  2. TJ Červený Kostelec
  3. FK Krásná Studánka – dívky
  4. Slovan Liberec
  5. SK Jičín
  6. FK Ústí nad Labem
  7. FK Železný Brod modří
  8. FK Železný Brod oranžoví
  9. SK Semily
  10. FK Turnov
  11. FK Jablonec bílá
  12. FK Jablonec zelená
  13. Rapid Liberec
  14. TJ Velké Hamry

Ve středu 8.5.2019 se na fotbalovém hřišti uskutečnil turnaj starších přípravek (nar. 2008 a mladší) 43. ročník turnaje „ O skleněný míč“. I tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 14 týmů, za které nastoupilo 138 hráčů a hráček. Systém turnaje byl úplně stejný jako týden předtím a celodenní fotbalové boje přinesly toto pořadí turnaje:

1. SK Jičín
  2. TJ Červený Kostelec
  3. FC Zličín
  4. FK Železný Brod 2010
  5. FK Krásná Studánka – dívky
  6. Slovan Hrádek nad Nisou
  7. FK Železný Brod oranžoví
  8. Jiskra Hořice v Podkrkonoší
  9. SK Semily
  10. SK Zásada
  11. Sokol Libuň
  12. FK Železný Brod modří
  13. FK Turnov
  14. SK Jičín 2009

Na oba turnaje dorazila velká divácká účast, počasí také fotbalu přálo. Organizace turnajů byla perfektní, což ocenili všichni zúčastnění.  Vyhlásit výsledky prvního turnaje přišel starosta Železného Brodu p. Mgr. František Lufinka. Výsledky druhého turnaje pomohl vyhlásit místostarosta Železného Brodu p. Mgr. Ivan Mališ. A tímto by fotbalový klub chtěl poděkovat všem sponzorům, kteří se podíleli na pořádání květnových fotbalových turnajů.

Partneři turnajů:   Město Železný Brod, p. Radek Hubáček, Elektra K2 – p. Ivo Priadka, Nábytek Večerník, p. Jaroslav Kuželák, Restaurace U Zvonice, p. Jiří Strnad, pivovar Rohozec, Nápojka a občerstvení U klokana – p. Jan Tempel, Potraviny Kozlovská, vietnamská prodejna u mostu – N&T s.r.o., Řeznictví Drda, Řeznictví Bukvic, Řeznictví Kužel, Řeznictví Matouš, TFnet, p. Jaroslav Kletečka, Sklo Dáša – manželé Votrubcovi, Sklo Suchánek – p. Jiří Suchánek,  Glass Beads, s.r.o , Preciosa ORNELA, a.s.  a Restaurace „U Kašťáků“

Fotogalerie z turnaje mladších přípravek 1.5.2019

Fotogalerie z turnaje starších přípravek 8.5.2019