Výsledkový servis halové turnaje 9.12.-10.12.2023

15.12.2023 09:48
Fotbalový klub FK Železný Brod uspořádal o víkendu 9.-10.12.2023 hned čtyři halové mládežnické turnaje.

V sobotu dopoledne hráli starší přípravky. Přípravu turnaje trochu zkomplikovalo odhlášení jabloneckého Pěnčína a tak si to sedm týmů rozdalo systémem každý s každým.

Turnaj jasně ovládl tým Pěnčína u Turnova. Brodské týmy skončily na třetím a na šestém místě.

1. Pěnčín uTurnova

2. Kokonín/Rádlo

3. Železný Brod

4. Kokonín/Rádlo B

5. Pěnčín u Turnova B

6. Železný Brod B

7. Rovensko

V sobotním odpoledni se turnaje mladších žáků zúčastnilo osm týmů. Hrálo se ve dvou skupinách z nichž první dva týmy postoupily do finálové skupiny a dva horší týmy si to následně rozdaly ve ve skupině o 5.-8.místo.

Brodským týmům se dařilo, když béčko turnaj vyhrálo a áčko skončilo druhé.

1. Železný Brod B

2. Železný Brod

3. Semily

4. Dolnobousovský SK

5. Sporting Mladá Boleslav

6. Turnov

7. Jiskra Mšeno

8. Semily B

V neděli ráno nastoupili mladší přípravky. I zde bylo osm týmů, takže se hrálo stejným systémem jako u mladších žáků.

Brodská přípravka skončila na druhém místě.

1. Jičín

2. Železný Brod

3. Turnov

4. Pěnčín u Turnova

5. Kokonín/Rádlo

6. Semily

7. Semily B

8. Pěnčín JBC

Organizačně náročný víkend uzavřel v neděli odpoledne turnaj starších žáků. Brod postavil hned tři týmy, které hrály se střídavými úspěchy.

1. Třebeš

2. Železný Brod A

3. Sporting Mladá Boleslav

4. Železný Brod B

5. Bílá Třemešná

6. Přepeře

7. Železný Brod C

Uplynulým víkendem ale ještě fotbalová sezóna brodskému klubu nekončí. V sobotu 16.12. od 9,00hod. pořádáme Vánoční halový turnaj  mužů, kterého se zúčastní osm až deset týmů. A v neděli 17.12. od 9,30hod. bude halový turnaj mladších žáků a odpoledne od 14,00hod. halových turnaj starších přípravek. Obou turnajů se zúčastní osm týmů.